Çin Spor Salonu Ekipmanları Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lena

Telefon numarası : 0086 13318317078

Naber : +8613318317078

Free call
Foshan Laijian Fitness Equipment Factory

Yüksek kaliteli hizmet ile müşterilerine hizmet, mükemmel ürün gücü ile pazar kazanmak, bilimsel ve makul planlama ile marka oluşturmak.

Foshan Laijian Fitness Equipment Factory
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: ljfitness No. Çalışanları: 80~120
Yıllık satış: 20000000-30000000 Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Foshan laijian fitness ekipmanları co., Ltd, 2007 yılında kurulan. Biz en büyük kapsamlı spor ekipmanları üreticisi güney- çin.

Foshan laijian fitness ekipmanları ticari koşu bandı, kuvvet spor makineleri, pim yüklü vücut geliştirme makineleri ve plaka yüklü spor makineleri, ticari koşu bandı, elips makineleri, egzersiz bisikletleri, kürek makineleri, bisikletler ve bisikletler dahil olmak üzere tam kapsamlı orta ve yüksek sınıf ticari spor ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. diğer kardiyo ekipmanları, tüm dumbells, ağırlık plakaları ve diğer spor aksesuarları da.

Deneyimi fazla 12 yıl ile, biz yüksek kalite ve profesyonel hizmet sistemi ile müşterilerimizin güvenini kazandı. Biz son 12 yıl ile 80'den fazla ülkeye ihraç var, tüm dünyada düzenli müşterileri ve distribütörler büyük miktarda sahip.

Fabrika modern atölye üretim yönetimi ile 10000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Biz muhteşem takım sistemi, Ar-Ge ekibi, satış ekibi, satış sonrası servis ekibi, promosyon ekibi, QC ekibi, tüm bunlar Foshan laijian fitness için yedek vardır.

Bizim demostic pazar ağırlıklı toplama Guangdong eyaleti, Hunan eyaleti, Jiangsu eyaleti, Pekin şehir, Shanghai şehir, Fujian eyaleti ve böylece. Bizim dış pazar ağırlıklı toplama Avrupa, kuzey amerika, güney amerika, Avustralya, yeni zelanda, Afriac, orta doğu, rus ve diğer orta aisa ülkeleri ve Malezya, Filipinler, Singapur ve Tayland gibi güneydoğu asya ülkeleri ve Hindistan ve Maldivler gibi güney asya ülkeleri.Özel spor salonu ofisi, büyük ticari spor kulübü, otel spor salonları , okul spor salonları, hastane rehabilitasyon spor salonları vb.

Kazanmak-kazan işbirliği kazanmak için tüm saygın şirket veya bireysel gelip bizim iş işbirliği müzakere edilir.

Geçmiş
Laijian Spor Ekipmanları Fabrika Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servis Foshan, Güney Çin konusunda uzmanlaşmış bir fitness ekipmanları üreticisidir. İnsan fizyolojisi ve fizyolojisi ilkelerine dayanan yabancı ileri tasarım konseptlerinin tanıtımı, 20 yıldan fazla bir statüye ve sürekli yeni ürünler geliştiren profesyonel ve enerjik bir federasyona sahiptir. İstikrarlı kalite, güzel görünüm ve uygun fiyatlarla 400'den fazla çeşit ürün üretir ve yönetir. Güç ekipmanları, profesyonel ticari koşu bandı, ev koşu bandı, ticari egzersiz bisikletleri, eğirme bisikletleri, bilardo masaları, masa tenisi masaları, bar dambılları, paspaslar, yoga paspasları, jimnastik topları ve diğer profesyonel spor salonu ürünleri dahil olmak üzere çeşitli fitness ekipmanları.

Laijian'ın geniş atölyesinde büyük bir üretim, kurulum ve paketleme atölyesi, kalite kontrol odası ve ürün sergi salonu bulunmaktadır.

Modern üretim ekipmanları, güçlü bir tasarım ekibi ve 20 yılı aşkın deneyime sahip teknik bir elit ile şirket, yerli ve yabancı spor salonları, oteller, işletmeler, okullar, aileler ve tüm toplum için çeşitli markaların mükemmel fitness ekipmanlarını yaratmaya kararlıdır. fitness ve vücut geliştirme ekipmanları projelerine dayalı Avrupa-İngiltere, Rusya, Ukrayna, İsveç, Portekiz, İspanya, İtalya, vb ihraç üstün ekipman sağlayın; Güney Amerika-Brezilya, Şili, Venezuela, vb; Kuzey Amerika-Kanada, Meksika, vb. Asya-Endonezya, Malezya, Vietnam, Hindistan, Kazakistan, İran, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Kıbrıs, vb. Afrika-Mısır, Sudan, Tunus, Kenya, Tanzanya, Fildişi Sahili, Mali, Mauritius, Güney Afrika vb. ve Okyanusya satıldı, 100'den fazla bölgeyi kapsar.

Şirket her zaman "Kalite hayattır, mükemmellik sonsuzdur: hizmet garanti, dürüstlük kazan-kazan hedefi" iş inanç. Üretim bağlantısında, üretim standart prosedürlere uygun olarak yönetilir ve üretim öncesi iyi bir iş yapmak için sıkı kalite gereksinimleri ve denetim standartları kullanılır.Üretim sırasında ve sonrasında her türlü izleme çalışması, tüketicilerin söz verdiğimiz kaliteden gerçekten keyif almasını sağlar.

Müşteri memnuniyeti bizim için onurdur. Foshan Laijian Spor Malzemeleri Fabrikası topluma üstün ürünler ve dürüst hizmet sunmak için çalışıyor.

Foshan Şehri Nanhai İlçesinde Laijian Spor Malzemeleri Fabrikası bütünlüğü, gücü ve ürün kalitesi sanayi tarafından kabul edilmiştir. Ziyaret, rehberlik ve iş müzakere hayatın her kesiminden arkadaşlar edilir.

Hizmet
1. fabrika ziyaret etmenizi bekliyoruz ve gel LJFITNESS sergi salonu, nerede bizim profesyonel ve teknik personel şahsen ürün kullanımı aracılığıyla size rehberlik edecek.

2. online iletişim, sabırla açıkladı uzmanları tarafından, emin olmak için emin ve emin.

3. Aynı zamanda, ekipman kullanımı ve rutin bakım ile ilgili sorulara sabırla cevap vereceğiz.

4. Ekipmanınız LJFITNESS profesyonel teknisyenleri tarafından devreye alınacak ve devreye alınacaktır.

5. İnsan hareket eğrisi standartlarını karşılamak için ekipmanın komple test, hata ayıklama ve kalibrasyonu.

6. Lai Jian şirket çeşitli nakliye yöntemleri sağlayabilir. Şimdi lojistik şirketleri ve ekspres teslimat ile uzun vadeli bir iş ilişkisi var. İhtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli esnek nakliye yöntemleri sağlayabilir.

7. müşterinin özel sipariş ve miktar ihtiyaçlarına göre, fabrikamız ilgili üretim döngüsü düzenler, üretim teslim süresi esnek, ihtiyaçlarınıza göre, satın alma hedeflerine ulaşmak için. Varsa, istediğiniz zaman gönderebilirsiniz.

Ekibimiz
1. Ürün geliştirme mühendisleri tasarım deneyimi uzun yıllar var, 20 yıldır ilgili meslekler meşgul var ve pazara keskin bir anlayışa sahip, hızlı bir şekilde alıcı tercihlerini kavrayabilir, mevcut müşteri ihtiyaçlarını anlayabilir ve müşterilerin en çok ürettiği ürünleri üretebilir ve geliştirebilir memnun. Ve müşterinin özel gereksinimlerine göre, hızla gereksinimleri karşılayabilirler.
2. Pazarlama personeli, mükemmel bir üniversiteden mezun oldu ve üniversitede pazarlama okudu. Pazarlamanın tüm yönleri, zengin pazar araştırması deneyimi ve yöntemleri ve başarılı pazar planlama deneyimi hakkında bilgi sahibidir.
3. Satış ekibi üyelerinin tamamı en iyi yerli üniversitelerden mezun olup akıcı İngilizce konuşma becerisine sahiptir. Satış personeli şirkette uzun yıllar çalıştı ve ürünleri iyi biliyor ve müşteriler için çeşitli soruları çözebilir.
4. şirket web sitesi operasyon yönetimi açısından, ekibimiz profesyonel operasyon personeli vardır. Şirketin bir bütün olarak işleyişini iyi bilir ve web sitesi işlemlerini bilir. Bilgisayar operasyonları ve ağ operasyonları güvenlik yönetimine aşina olan web sitesinde pazarlama planlamasından sorumludur.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin